Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.06.2019, 14:01   #1
navy32


Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 37
Motocykl: RD07
navy32 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 1 dzień 14 godz 49 min 17 s
Domyślnie Afryka RD07 czasami gaśnie, szarpie

Witam wszystkich,


Od niedawna jestem posiadaczem Afryki RD07.. po zakupie zostal w niej zmieniony olej, filtr oleju, filtr powietrza oraz paliwa...zostalo zrobione czyszczenie i synchronizacja gaznikow oraz sprawdzenie i regulacja luzow zaworowych( robil to mechanik) Przed czyszczeniem i regulacja gaznikow po zakupie zdarzało się jej zgasnąć. Na początku myślalem ze moze paliwo trefne albo ja coś źle robie. Myslalem ze po regulacji i czyszczeniu gaznikow będzie ok ale nie jest Mianowicie jadąc motocykl czasami nagle traci moc, obroty spadają do 800 i w momencie dodawania gazu gaśnie( dość stresujące w ruchu miejskim) Normalnie z tego co widze obroty są na poziomie 1200 po odpaleniu a po rozgrzaniu ok 1350-1400.
Po chwili motocykl pali i jedzie normalnie dalej..robie np 20 km i jest ok...później nagle znowu spadek obrotów na 800 i gaśnie.. kiedy jest zimna pali na dotyk, ciepla takze. Na forum czytałem że problemem może być pompa paliwa..ale sprawdzalem styki i są jak nowe. Moze ktoś mial podobny problem?

Pozdrawiam
navy32 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem