Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.03.2021, 12:11   #27
Neno
 
Neno's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Zambrów
Posty: 1,282
Motocykl: CRF1000L
Przebieg: 64321
Neno jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 9 godz 15 min 6 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał pałeł Zobacz post
Propo ciepłego odbioru, kiedyś Tom]64 śpiewał w piosence o africatwin ze "ci co nią jezdrza nieźle pozakrecani są" to się nie dziw ze i odbór masz dobry. Wielu pewnie by chciało ale czy nas strach nie zjada to nie wiem. Jako że podróżujesz z psiakami to proszę was klima postojowa!! bo o ile pies z zimnem sobie radzi to gorąc jest dla nich morderczy maty chłodzące dla zwierzaków nie wystarcza. A tak to co no czekamy na kolejny wpis
Klimka mała, ale już kupiona. Na duża nie było szans, bo by trzeba było nie dwa, a cztery akumulatory zamontować tzw. słupek (płatne gniazdo 230V na kempingu) raczej nam nie grozi. Nie to, że się wzbraniamy i będziemy próbowali udowadniać, że się da przeżyć cały rok na dziko, po prostu koszty, a po drugie pewnie ciężko będzie znaleźć coś takiego tam, gdzie akurat noc nas zastanie. Dlatego mała klima i małe pomieszczenie do schłodzenia- jako taki komfort powinien być. Będzie miała za zadanie chłodzić tylko sypialnię o wymiarach 135x198xh... sam nie wiem ile ale ok 95cm. Ufam, że cały system jakoś da radę.

Co do ciepłego przyjęcia, to miałem na myśli coś w stylu odbioru ostatniego artykułu, napisanego jak sam tytuł wskazuje dla początkujących:
https://www.scigacz.pl/Pierwsza,podr...wki,41015.html
A jeśli nie ocean, to morze hejtu się wylało...
Artykuł wg mnie napisany co najmniej poprawnie. Wydaje mi się po komentarzach na Fb, że wypowiadający się w nim nawet go nie przeczytali.
U mnie też w relacji, w filmach będzie cała masa spraw prostych dla zaprawionych podróżników, nie mniej z pewnością znajdzie się też grupka ludzi, których zainteresuje temat " jak poprawnie wbić szpilkę od namiotu"
Oczywiście z przymróżeniem oka, ale chyba wiadomo o co chodzi.
Zdaje sobie sprawę, że opis budowy auta będzie dość szczegółowy, długi, pokręcony, a dla tych, którzy mają go już za sobą, oczywisty lub nawet głupi. Nie mniej by przekazać chociaż część wiedzy (albo wykazać moją niewiedzę) - będę starał się pisać jak dla nauczyciel do ucznia w klasie 1-3
Dobra, dosyć ględzenia, na dniach postaram się zacząć opis, tak naprawdę to przebudowy auta, bo część była w wersji "bieda kamper" zrobiona jakieś 3 lata temu i to niestety wymusiło część takich a nie innych rozwiązań podczas przebudowy. Nie chciało mi się już tego rozwalać i budować od początku, za duże koszty, za dużo czasu. Poprawiłem co się dało, co było niezbędne. Sami zresztą zobaczycie.

Jeszcze raz dzięki i oby szybko udało się ruszyć!
Neno jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem