Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.05.2020, 16:33   #30
Qter
 
Qter's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2011
Miasto: Reguły
Posty: 772
Motocykl: Husqvarna FE 350
Qter jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 1 dzień 4 godz 50 min 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Qter, ale co znaczy wysłużone? To te co miałeś ostatnio jak się widzieliśmy nad Pilicą? Zastanawia mnie czy coś ci się wysypało po 3 latach bo stare SIDI Flex Force łachałem 12 lat i jeszcze poszły do ludzi a Crossfire to chyba do dębówki zabiorę.
Działają super, zrobiłem w nich na pewno ponad 10kkm w terenie i nic nie odpadło ani się nie złamało poza klamrą którą koleś mi zdjął na zawodach w Kosiance - udało się kupić oryginał. Utrzymanie ich w czystości to bajka - karcher a potem pralka i są "jak nowe" Jedynie w pralce trochę but wewnętrzny się zciuchrał. Tak dobrze mi się w ich jeździ że chciałbym takie nowe bo nie wiem czy jak te padną czy takie będą jeszcze dostępne na rynku... zaraz postaram się wrzucić fotki obecnych - świeżo po praniu.
Ich zaleta to niski nosek, cały plastik więc żeby noga się zmiażdżyła to najpierw musi pęknąć but (kilka razy uratowały mi stopę), waga w okolicach 3,5 kg...

Wada - boją się wody - trzymają w środku ale za to dość szybko schną (wyciągasz but wewnętrzny, odpinasz skorupy i dobra wentylacja).

PZDR

Qter
__________________
Pije bro i palę sziszę...
Qter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem