Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.11.2023, 14:12   #1
Navaja


Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Halinów
Posty: 927
Motocykl: BMW R 100 S, R 1200 GSA
Navaja jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 21 godz 46 min 38 s
Domyślnie Północna Hiszpania transport motocykla poszukiwany

Cześć,
szukam możliwości transportu motocykla do północnowschodniej Hiszpanii. Może być Barcelona, może być Gerona. Moze być i też południowa Francja od Tuluzy w dół. I oczywiście transport powrotny do Polski.

Czas: pierwsza połowa czerwca, lipca lub sierpnia. Ważne: na miejscu co najmniej 12 dni

Jest kilka firm, które mają w swojej ofercie destynację Pireneje ale oni wożą tylko na tydzień a dla mnie to trochę za mało. Potrzebuję na miejscu przynajmniej 12-14 dni pomiędzy odbiorem motocykla a jego zdaniem na powrót.

Mam namiary do gościa, który wozi i jest elastyczny co do terminów ale on musi mieć całą grupę, przynajmniej 6 czy 7 motocykli.

Stąd pytanie czy może ktoś zna kogoś albo jakiś ludzi, którzy mają już zaklepany transport w wyżej podanych terminach a mają jeszcze wolne miejsce na lawecie. Albo własnie zbierają chętnych w tym terminie i można by się dokoptować.

Ewentualnie może ktoś planuje jechać w te rejony w tych terminach busem albo osobówką z lawetą i ma wolne jedno miejsce a chciałby koszty obniżyć. Wszelkie sensowne sugestie mile widziane.

Wiem, trochę mi wstyd, że nie lecę tam na kołach ale mając 18 dni urlopu szkoda mi tracić mi 5 dni na dojazd i powrót. Stąd też poszukiwania opcji kupienia czasu.
Navaja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem