Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30.01.2014, 09:32   #1
arturro007
Dołączył: 28.3.2007
 
arturro007's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Gorzów Wlkp.
Posty: 419
Motocykl: RD 04...czy to jest przyjaźń, czy kochanie?
arturro007 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 6 godz 57 min 42 s
Domyślnie Twierdza Kłodzka 2K14

Witajcie. Z nieukrywaną radością piszę ten wątek. Stało się już tradycją, że w styczniu otwieramy gościnną listę straceńców, którzy wbrew sobie i innym im przychylnym jadą w ciemne, mokre i niegościnne mury Twierdzy.
W tym roku jednak będzie odrobinę inaczej, co nie znaczy że gorzej (zresztą kiedy było dobrze). Dementuję pogłoski, że Twierdzy w tym roku nie będzie. Ku mojemu zdziwieniu wpisała się na twardo w FAT-owski kalendarz. Jednak z przyczyn absolutnie subiektywnych i zależnych ode mnie, nie ja będę jej organizatorem. I tak już zostanie.
Rozmawiałem z kilkoma przychylnymi mi i temu przedsięwzięciu osobami i ustaliliśmy, że tegoroczne zlotowisko (i mam nadzieję kolejne) organizował będzie Fabrizio. Gorąca włoska krew z pewnością sprawi, że będzie cieplej, szczególnie w kazamatach. heh.
Reasumując. Czekamy na odzew Fabrizia. On ustali termin i wszelkie organizacyjne sprawy.
Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.


W tym roku termin zaklepany na 25-26-27 kwietnia.
Wiem, że czekaliście na ten temat, tak jak ja. W tym roku termin zaklepany na 25-26-27 kwietnia. Wpisujcie się poniżej. Ewentualne uwagi i spostrzeżenia też w tym poście. Co do kosztów, jak co roku będzie to zależało od ilości osób. Zmian raczej nie przewiduje, postaram się żeby słoma , opał i toy toy jak co roku były . Jedyne zmiany jakie przewiduje to to, ze przed wejściem na teren Twierdzy każdy będzie zobowiązany do podpisania regulaminu zlotu, tak aby każdy był za siebie odpowiedzialny oraz za ewentualne szkody spowodowane swoją lekkomyślnością. Po drugie, po zlocie, w niedziele każdy pomaga w sprzątaniu. To jest nasz zlot i jeśli chcemy żeby nadal był naszą tradycją musimy o niego dbać.

Ostatnio edytowane przez Lupus : 22.04.2014 o 19:46
arturro007 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem