Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15.09.2021, 11:54   #66
Danny
Moderator
 
Danny's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2019
Miasto: Trójmiasto
Posty: 1,198
Motocykl: CRF1000D, CRF300L
Przebieg: 60k+20k
Danny jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 2 dni 17 godz 53 min 6 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał redrobo Zobacz post
Soft na oponie znaczy ze do miekkiego terenu co zdecydowanie potwierdzam. Zatem te mid hard beda delikatniejsze, bardziej na kamieniste podloze, mieksza mieszanka schodzaca szybko na asfalcie.

Cytat:
Napisał warzyfko Zobacz post
Wygląda na to że generalnie masz rację ale akurat MC360 w obu specyfikacjach są z tej samej mieszanki natomiast różnią się gęstością upakowania kostek. Mid-soft są "rzadsze", mid-hard "gęstsze".

Słucham o nich z różnych źródeł już od jakiegoś czasu, same pochlebne opinie. U mnie w CRF300 na przedzie niedługo wyląduje mid-hard (trakcja) a na tyle mid-soft (łopata).
Kurde, w sumie to nie wiem czy nie powinienem odszczekać. Sugerowałem się czyjąś opinią i tym co Metzeler pisze o tych oponach na swojej stronie - nie ma tam wzmianki o tym że oba warianty różnią się mieszanką. Tymczasem opony przyjechały i jednak jak człowiek pomaca to guma w przedniej (mid-hard) jest bardziej miękka niż w tylnej (mid-soft). Wydaje mi się że to odczucie to nie jest tylko kwestia wielkości kostek.

Reszta się nie zmienia - to wciąż podobno bardzo fajne laczki
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpeg 5BBB72A9-9DAD-463E-A13E-5E659BFF644C.jpeg (114.5 KB, 240 wyświetleń)
Danny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem