Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.07.2021, 08:44   #7
Mallory
Moderator
 
Mallory's Avatar


Zarejestrowany: May 2013
Miasto: Poznan
Posty: 2,420
Motocykl: RD04
Przebieg: kto wie
Mallory jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 dzień 21 godz 7 min 27 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Klima Zobacz post
... proszę pokażcie moc tego forum i pomóżcie proszę mi się cieszyć z dalszych kilometrów ...
Nie pytaj co FAT może zrobić dla ciebie ale co ty możesz zrobić dla FAT.
JFK i najsłynniejszy cytat z prac maturalnych:::))

Cytat:
Napisał Klima Zobacz post
Cześć. Dziękuję wszystkim za odp. Jak tylko wrócę do Wro to zabieram się za synchronizacje gaźników (mam wakuometry). Teraz pokleję airboxa silikonem i postaram się trochę zubożyć mieszankę na tylnym cylindrze - tam gdzie świece była lekko przykopcona

?rozumiem, że aktualną świecę mogę przetrzeć szczotką drucianą i sprawdzić ją za jakieś 300 km ?
Generalnie tak.

Cytat:
Napisał Klima Zobacz post
@Mallory - Dziękuję za cenna rade Co do zaworka to wystarczy tylko go wymienić czy razem z gniazdem ? (nowy zaworek na szczęście mam - gniazda nie mam). Gniazdo jest mocno wciśnięte czy spokojnie jakimiś szczypcami (owinięte izolacją aby nie uszkodzić gniazda) je wyciągnę ?
Ja zawsze wymieniałem komplet - łatwo wychodzi gniazdo. Można zmienić sam zaworek i wyczyścić wszystko, ważne żeby było szczelnie. I poziom pływaka sprawdź czy czasem się nie zmienił - choć w 7 masz plastikowy cały pływak i nie ma możliwości łatwej regulacji (na blasze jak w 4) to warto sprawdzić czy jest OK - poziom jest podany w serwisówce na afripedii: http://150.254.222.97/wikiafri/
__________________


Kiedy jest najciemniej, wtedy błyska znów nadzieja. Tolkien.
Mallory jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem