Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28.01.2019, 22:18   #16
motomax
880220111
 
motomax's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Malawa k/Rzeszowa
Posty: 1,050
Motocykl: XR 250R,XR 650R
motomax jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 16 godz 38 min 55 s
Domyślnie

z tymi ledami to radzę uważać co się kupuje i nie ulegać presji cena czyni cuda t o oznaczeniu s 7 są nic niewarte założyłem nie kumplowi do popularnego Opla Corsy i wyjechaliśmy na wioskę na testy które zakończyły się po 400 m kiedy jadący z przeciwka rowerzysta po prostu zszedł z rowera. trzeba szukać długo na Ali ekspres odpowiednich i nie zawsze takie są dostępne w sprzedaży te które posiadam xr są już niedostępne a działają już długo nie ma z nimi żadnych problemów A co najważniejsze bardzo ładnie świecą z wyraźną linia odcięcia światła. Co do sposobu zamocowania żarówki to posłużę się fotką jeżeli ktoś będzie potrzebował bardziej dokładniej to odkręcę owiewkę. Wracając do żarówek znając przeznaczony na to fundusze radzę uważać z zakupem bo inaczej kasa pójdzie w błoto i będziemy mieli komplet nic nie wartych ledowych żarówek niestety ale musiałem wydać grube kilkaset złotych żeby trafić na odpowiednie.poza tym wystarczy przyjrzeć się dokładnie zdjęciom jakość wykonania takiej żarówki co do światła kto był u mnie ten widziałem jak to świeci na moim motocyklu z biednym malutkim reflektorem, usiłując to porównać do czegokolwiek to porównałbym to do lampy z transalpa 650 na 100 watowej żarówki albo i lepiej
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_20190128_220822970.jpg (510.5 KB, 14 wyświetleń)
__________________
Honda XR-oholik Doświadczalny Warsztat Enduro ADV
https://www.facebook.com/Team-XR-Pol...4380265706363/
motomax jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem