Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.11.2016, 18:55   #31
Widmo80
Pracuj uczciwie dla dobra swego kraju- dostaniesz rentę , bilet do raju
 
Widmo80's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2015
Miasto: Dzierżoniów
Posty: 961
Motocykl: RD03
Przebieg: 12 000
Widmo80 jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 1 dzień 22 godz 44 min 28 s
Domyślnie

Dzięki - dzisiaj gaziory wyjąłem bo zarezerwowałem sobie na to duużo czasu i spokoju . Cieszy mnie że pod bakiem wszystko wyglada oryginalnie , tak jak to honda wypusciła i nikt ( ja jestem chyba tym pierwszym ) łapków tam nie wepchał jeszcze .
Niestety nie mam manuala .
Pierwsze co to wytargałem linki ssania na swiatło dzienne i zdziwienie moje że króćce od linek ssania w dobrym stanie mam .
Benzynka , mycie linek , olej smarowanie.. było pełno rdzy , zwłaszcza w kolankach metalowych na końcach linek i na bank nie pracowało to poprawnie - sprężynki powymieniałem i ładnie teraz chodzi i cofa sie , a i mam dylemat czy króćce linek ssania zostawic oryginalene ( nieuszkodzone ) czy wkręcić zamówione nadgorliwie od naszego forumowego dostawcy ich . Sa wykonane ładnie , zgodnie z wymiarami i z mosiadzu - sam nie wiem ....
I podpowiedzcie - króćce między gaźnikami a kolektorami ssacymi są z takiego gumo-plastiku jakby i podejrzewam ze jeden z moich jest nieszczelny ( może i dwa ) ( nie wiem czy pękł podczas demontarzu czy czas go zaczął rozpuszczac ale chyba warto juz dokupic nowe ori jak stoi rozgrzebana . Jutro sie biore za rozbieranie gaziorów , dzisiaj wszelkie linki czyszczenie i smarowanie ( robie to benzyna + olej + strzykawka z igłą ) jeśli ktoś moze coś podpowiedziec to z góry dzięki .









Jeśli ktos mógłby podpowiedzieć jakie te króćce - podobno od trampka pasują to byłbym wdzięczny .

Ostatnio edytowane przez Widmo80 : 10.11.2016 o 20:52
Widmo80 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem