Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.06.2020, 20:45   #19
Kazmir
 
Kazmir's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,734
Motocykl: RD03
Kazmir jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 2 godz 46 min 26 s
Domyślnie

Emek na "pocieszenie"

Pojechałem w maju na przegląd "moturem" Spisałem na kartce przebieg, żeby było łatwiej i szybciej. Trafiłem na dwóch młodych.

Pracownik - Co to za kartka?
Ja -..... Z przebiegiem
Pr - To są jakieś problemy z odczytem?
Ja - Nie ma. Kartkę chowam do kieszeni Dziwnie się czuję. Można było choć skonfrontować zapis. Zapłaciłem za przegląd i odjechałem.

Przyjechałem do domu i już chciałem schować zaświadczenie o przeprowadzonym badaniu? , a tu zonk! Przebieg większy o cały 1000km.

Znowu ubieranie wyciąganie moto. Dobrze , że blisko 5km?

Pr - Co się stało?
Ja - Przyjeżdżam tu na tą stacje kilka lat i spisałem przebieg nie po to żeby oszukać pracownika stacji! Za to ja zostałem oszukany o cały 1000km.
Pr - Hm...To czeski błąd nic takiego....
Ja - Musiałem poczekać, aż wydrukuje nowy "papier" z poprawnym wpisem. Mam nadzieję, że w bazie poprawił, ale na wszelki "słuczaj" "papier" schowałem do kufra.

Morał? Sprawdzajcie po przeglądzie dane, bo potem można mieć zajebiste problemy podczas kontroli na drodze.

Sprawdzałem w bazie jest OK. - poprawione.

Zawsze powtarzam wszystkim! Pokory 1000ton kur...a pokory. Na tym moim przykładzie wyskoczył z głupim tekstem, że niby popsuty licznik (w domyśle), a sam spie...lił na końcu sprawę🤨

Wie ktoś co nas czeka za taki czeski błąd, jeśli w trakcie kontroli drogówki (sprawdza bazę z aktualnym odczytem i nie będzie się zgadzać i pewnie nie ma znaczenia, czy na +/-) ?
__________________
Ale tu nie Politechnika, tu trzeba myśleć, jak mawiał pewien bosman ;-)
Przestań naprawiać jak zaczynasz psuć!
Ludzie, którzy twierdzą, że czegoś nie da się zrobić, nie powinni przeszkadzać tym, którzy właśnie to robią.
Kazmir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem