Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19.05.2018, 17:21   #1
marecki999
 
marecki999's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Węgorzewo
Posty: 411
Motocykl: RD07a
Przebieg: 87
marecki999 jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 4 dni 4 godz 46 min 50 s
Domyślnie Majówka 2018 - Trans Euro Trail Lithuania

Witajcie!
W przedłużony majowy weekend wybraliśmy się do sąsiadów Litwinów by objechać ich odcinek Trans Euro Trail.
Traska świetna. Bardzo dużo równiutkich , szybkich, szerokich szutrów, polnych dróg, leśnych duktów,piachu , błoto od czasu do czasu ,sporo suchych wysokich kolein.
Myślę ,że bardziej deszczową porą nie było by łatwo :wink:
W kilku miejscach niemożliwa do przejechania dlatego trzeba było lekko modyfikować trasę- objazd nie zajmował jednak dużo czasu i wracaliśmy z powrotem na track. Trudności wynikały np. ze względu na znaki zakazu wjazdu./nie bardzo chcieliśmy ryzykować by płacić mandaty w euro/. Miejsca bagniste , ze sporą wodą ,gdzie nawet "liściem" by nie przefrunął.W innym przypadku przejazd przez prywatne posesje gdzie nie widać nikogo tylko psy wcale nie miło nastawione. Jak byli ludzie śmiało pomagali/pozwalali przejechać.
Polecam !!!
Niestety Ostatniego dnia - dnia powrotu do domu już poza trasą TET kolega upadł na piachu.Trampek obrócił się o 180 stopni wciągając gdzieś jego nogę pod spód...
uraz był poważny i dalsza jazda okazała się nie możliwa - RTG w litewskim szpitalu- złamana /rozszczepiona/ w 3 miejscach kość piętowa i strzałkowa :swieczki: konieczna operacja zespalająca ...
ps... miejcie ze sobą "eurokarte" potwierdzająca Wasze ubezpieczenie. pamiętajcie nazwę ostatnio mijanej wioski
filmik z traski - tak mniej więcej wygląda - https://www.youtube.com/watch?v=XfMulEa6TL8

Mareczek - wracaj szybko do zdrowia!

ps - widzicie film w okienku? czy błąd? nie wiem oco chodzi
__________________
MAZURY CUD NATURY
marecki999 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem