Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30.08.2011, 22:06   #10
Motolupus
 
Motolupus's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: woj. mazowieckie
Posty: 9
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Motolupus jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 20 godz 14 min 7 s
Domyślnie

Witam
Używam takiego etui do SmartGPS SG750 ekran 5”. Wszelakie kapuśniaczki i pokropki wytrzymuje bez problemu. Deszcz 1 godzinny też mu nie zaszkodził (potem schowałem do kieszeni kurtki bo szczęśliwie z niej GPS też widzi satelity). Muszę zaznaczyć, że ja w trakcie jazdy na motocyklu słucham GPS-a, a oglądam go tylko w razie chęci lub potrzeby zatrzymując się na chwilę w tym celu.
Etui jest bardzo głębokie jak na potrzeby mojego Smarta. Dlatego usunąłem wszystkie podkładki dołączone przez producenta. Z elastycznej plastikowej „gąbki” wyciąłem i skleiłem dystansującą ramkę, która dociska GPS-a do wierzchniej przeźroczystej foli, a jednocześnie wewnątrz ramki uzyskałem przestrzeń na ładowarkę, zapasowe bezpieczniki i słuchawkę (bo w tym modelu nie ma bluetooth-a). Moja nawigacja nie grzeje się przesadnie zatem jak na razie żyje i ma się dobrze.
Z boku etui bezpardonowo wyciąłem otwór na wtyk zasilania i słuchawki. Jak wspomniałem – gdy jest duży deszcz to GPS wędruje do kieszeni, a słuchawka nadal robi swoje.
Radzę zwrócić uwagę na odpowiedni dobór wielkości etui. Trzeba pamiętać o zmieszczeniu i wyprowadzeniu wtyku zasilania. W tym etui szczelina na ten cel znajduje się na dłuższym boku.
Pozdrawiam
Motolupus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem