Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.11.2008, 21:22   #1
hero
Mizerna Kruszynka
 
hero's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Lusk
Posty: 833
Motocykl: RD07a
Przebieg: 110 tys
hero jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 12 godz 24 min 19 s
Domyślnie Irlandia-kraj owiec, gór bez szlaków, polaków i zmywaków

Jakoś mnie natchnęło zapodać "kilka" fotek z Irlandi w której przyszło mi mieszkać i jeździć na Afryczce. Nie mam w zamiarze pokazywać tylko jakie to piękne są tu tereny i w ogóle "jak tu cudownie w tyk nasyk piknych górach hej".Jak coś tylko zobaczyłem podczas przejazdów zaraz fotografowałem. Z tąd też jakość zdjęć nie zawsze jest najlepszej jakości. Robiłem czym miałem a to telefonem , a to palmtopem , a nawet psp też robiłem. Kilka fotek to nawet zrobiłem jakimś wypasionym aparatem brachola co na samej lampie błyskowej miał tyle przycisków i funkcji, że łatwiej jumbojetem wylądować niż czym takim foto zrobić. Potem jak oglądalem efekty na chacie to stwierdziłem "rusz dupę poczytaj i naucz się robić foto, a potem kup coś co ma najwyżej przycisków tyle co mała awionetka". Kupiłem i i tak jak sie cos podoba to nie chce mi sie wyjmować z torby. Tak wiec zmodziłem taka mondrą konstrukcyję z dobrej hermetycznej kamery przemysłowej, a do tego dodałem rejstrator miaturowy dokładnie jaki uzywa policja na motocykłach (Garda) w irlandi. Efektem tego są fotki z seri "droga+zagryzka".

Na pocztątek prezentacja samego siebie i mojej Afryczki - bo kultura wymaga by sie przedstawić i nie pierdziec przy posiłkach
18.jpg

15.JPG

16.JPG

Poniżej wspomniany temat "droga+zagryzka"
1.JPG
2.JPG
6.JPG
8.JPG
10.JPG
11.JPG
13.JPG

Mam tego jeszcze troszkę. Tak wiec w kolejnym odcinku zobaczymy góry, owce i motorek
hero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem