Wątek: Cieknące lagi
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.09.2017, 18:31   #74
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,386
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 133 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 6 godz 7 min 34 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał radiolog Zobacz post
Jak nieaktualna, jak wzywają wszystkie motocykle od początku produkcji, a już było parę przypadków poturbowany h kierowników, chyba nawet jakiś śmiertelny. Koledze zakazali dalszej jazdy, jak przyjechał do serwisu na inspekcję. Jak na takie wielkie niedoróbki, w tym problem rozpadających się skrzyń w BMW, to Honda jest o niebo lepiej dopracowany modelem, jak wywala tylko uszczelniacze w USD, czy prawy podnóżek jest za słaby.
Wszystko jest do ogarnięcia niedużym kosztem. Połowa awarii BMW i tak nie ogląda światła dziennego, bo firma zgrabnie naprawia i zamiata pod dywan
A czasami bywa i tak:

"Co do naprawy przedniego zawieszenia to BMW Polska olewa jak zawsze wszystkich i wszystko. Dealerzy nie mają tych tulejek, ja już czekam na naprawę 3 miesiące i tłumacza mi ze nie ma tulejek. Ciekaw jestem co zrobię jak ktoś sobie krzywdę zrobi. To się nadaje to wysłania do rzecznika praw konsumenta"
problem o którym piszesz (brak nitowania w górnej części lagi) dotyczył początku produkcji i faktycznie woła to o pomstę do nieba a obecny problem to wyrabiające się panewki i golenie przedniego zawieszenia (dotyczy chyba niemal wszystkich wodniaków) - ale nie grozi to chyba wypadkiem?, no cóż ja na szczęście nie jestem i raczej już nie będę nieszczęśliwym posiadaczem wodnika. Wszystko co piszesz się zgadza dyskusja była o lagach i pisałem wyłącznie na swoich doświadczeniach.

W CRF też można napisać, że jak w zakręcie wywali olej z zawiasu a ten dostanie się pod tylne koło to skończy to się źle... prawda? nie atakuję CRF jako motocykla ale robienie zawiasu co rok czy dwa lata... może z perspektywy osoby użytkującej enduraki to normalka ale z turystycznego podejścia to nie do przyjęcia.

Ostatnio edytowane przez mdxmd : 13.09.2017 o 18:38
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem