Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.11.2008, 10:27   #7
bigos
 
bigos's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Żary / Strzelce Krajeńskie
Posty: 381
Motocykl: RD03
Przebieg: 67 000
Galeria: Zdjęcia
bigos jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 16 godz 7 min 52 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazmir Zobacz post
Ja bym Ci polecił miernik analogowy , a nie cyfrowy na początek (jeśli chodzi o sprawdzenie ładowania).
Sam stwierdzasz, że jesteś laikiem w kwestii prądu nawet jeśli uda Ci się cokolwiek zdiagnozować w trasie to co to Ci da ? Załóżmy że zdiagnozujesz walnięte uzwojenie alternatora to co rozbierzesz pokrywę w rowie i nawiniesz nowe uzwojenie ? W "domu" też proponowałbym rozwagę. Potwierdzenie usterki przez kogoś kto zna temat bo możesz narobić sobie kłopotu niepotrzebnym rozbieraniem czegoś co jest akurat dobre.
A żeś mnie Kazmir zachęcił ... Nie interesuje mnie żadne przewijanie czegokolwiek w rowie, ale chciałbym spojrzeć czasami na to jak wygląda ładowanie, jak na układ działa dodatkowo podłączona zapalniczka ładująca różne gadżety, czy nie ma gdzieś jakiegoś zwarcia, czy przebicia, itp. Wszystko w granicach rozsądku.
Ale jeśli to takie trudne i niebezpieczne to może rzeczywiście zostawię to fachowcom. Gdyby jednak któryś z "elektrycznie zaawansowanych" kolegów mógł coś podpowiedzieć nt. sprzętu nie byłoby źle.
__________________
Cztery koła poruszają ciało, a dwa duszę.
bigos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem