Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.04.2024, 21:56   #1
czarnymazur


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Krzyż Wielkopolski
Posty: 13
czarnymazur jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 17 godz 32 min 57 s
Domyślnie Ktm 890 & ktm 990

Witam wszystkich
Pozwoliłem sobie na założenie tego tematu gdyż targają mną emocje i nie wiem w którym kierunku podążać. Ciekaw jestem waszych opinii.
Przechodząc do sedna - jestem przeszczęśliwym posiadaczem Ktm 990 adv z 2009 roku od około 7 lat. Jednak czasy się zmieniają, preferencje się zmieniają, technologia idzie do przodu/jakość nie do końca. Bardzo kusi mnie zmiana na nowszy sprzęt. Interesuje mnie bardzo mocno 890tka, na plus są wszystkie nowinki elektroniczne (abs w zakrętach, tryby jazdy...) kusi o połowe mniejsze spalanie, niżej położone siedzisko (nie należę do najwyższych, wręcz 990 tka to max na co jestem w stanie wsiąść i tu każdy cm ma duże znaczenie) mniejsza waga.
Jak to się ma w odniesieniu do pancernej 990, charakteru, dynamiki. Czy po przesiadce będzie rozczarowanie? Czegoś będę żałował? Domyślam się że 890 będzie mniej narwana, płynniejsza a z 2 strony na papierze konie podobne,niuty te same, waga mniejsza. No i co najbardziej zastanawia-czemu wszyscy sprzedają 790 na potęgę, 890 też są i to z przebiegami 5/10/15 kkm, nowy sprzęt a już 2/3 właściciel, o co tu chodzi? Doradźcie bo spać po nocach nie mogę z chęci zmiany a jednak w garażu stoi ta ukochana Smile
Dzięki za każdą opinię
czarnymazur jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem