Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.11.2010, 21:38   #16
sambor1965
 
sambor1965's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3,667
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
sambor1965 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 3 godz 20 min 20 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jaro-Ino Zobacz post
Relacja super, tylko czemu widzę białe prostokąty? Tam powinny być zdjęcia czy filmy? Jest jakiś sposób na obejrzenie tego?
Mój kolega widuje białe myszki. I wiem jaki jest sposób na ich obejrzenie. Ale prostokąty? Osobiście już trójkąty mnie przerażają swoimi konsekwencjami...

A zdjęcia będą jak znajdę jakiś darmowy serwer gdzie można je wrzucić.

No więc pochodziliśmy po plaży, pozbieraliśmy muszelki... Znaleźliśmy wszystko prócz wypłukanej zawartości puszkowego tankbaga. Z dokumentów popłynęło prawo jazdy, dowód rej., trochę kasy i karty kredytowe. Szukaliśmy wszyscy, Puszek co oczywiste jakby bardziej, ale... Udało się znaleźć nawet Pekaesową rękawiczkę, wszystko tylko nie portfel.











Jak wyruszaliśmy z plaży dzień powoli się już kończył. Wiem jak woda morska działa na motocykle więc kolejny fantastyczny pomysł urodził mi się w głowie gdy przejeżdżaliśmy obok stacji benzynowej. Karcher!
Myliśmy nim sprawnie nasze maszyny udając przed sobą, że wiemy gdzie psikać by Karcher nie zaszkodził. Umyliśmy już ostatni i ubieralismy się do drogi gdy Puszkolot powiedział STOP.



Sprawa wydała się mi od razu na tyle poważna, że w restauracji zamówiłem żarcie. Pekaes i Gali przystąpili do spokojnego demontażu motocykla. I już po 8 godzinach mogliśmy jechać dalej. No, ale nie uprzedzajmy wypadków...
__________________
Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – również masz rację.

Ostatnio edytowane przez sambor1965 : 05.11.2010 o 09:04
sambor1965 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem