Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.04.2020, 08:10   #1
ferolo
 
ferolo's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Słupsk
Posty: 719
Motocykl: CRF1000
Przebieg: od zera
ferolo jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 6 dni 21 godz 9 min 58 s
Domyślnie Pytanie o działkę

Hej panowie potrzebuje uzyskać od kogoś w temacie porady dotyczącej mediów przyłączeniowych do działki budowlanej.
Sprawa jest tego typu że szykuje się do kupna działki jest w fajnym miejscu teren mi odpowiada cena też ale jest problem z mediami tzn nie ma ich w granicy działki gość od którego chce ją kupić ma zgłoszony już projekt w gminie na budowę i podpisaną umowę z elektrownia natomiast z wodociągami nic.
W projekcie ma zaznaczone ze będzie miał przydomową oczyszczalnie ścieków i pobór wody z gruntu teraz pytanie do was.
Jeśli chodzi o szambo to ok nie jest to problemem ale co z wodą jak jej zabraknie etc to mam problem najbliższą studzienka wodociągów jest 170 metrów od działki i do tego działka leży w lekkim dole potem jest wzniesienie i spad do sąsiada gdzie ma przyłącza rozumiem że musiałbym robić to na swój koszt tylko czy wodociągi nie każą mi oprócz wody ciągnąć od razu szamba co wówczas z różnica terenu jeśli chodzi o wodę to pewnie jeśli ma odpowiednie ciśnienie na wyjściu da radę ale szambo co z nim aby to miało ręce i nogi i był odpowiedni spadek musiałbym wgryzać się w ziemię z 7 metrów a to już sporo jest jeszcze inna możliwość bo jest 2 droga zapasowa która prowadzi do rozdzielni wodno kanalizacyjnej ale to już że 250 metrów więc dużo na co uważać w tym temacie jak rozeznać temat i gdzie pukać aby jak najwięcej informacji dostać nigdy się nie budowałem i temat dla mnie jest nowy a tu na forum zawsze można kogoś znaleźć kto ma pojęcie w temacie z góry dzięki i czekam na wskazówki jak to ugryźć.
ferolo jest online   Odpowiedź z Cytowaniem