Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.05.2008, 21:56   #9
Bartekkk


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Białogard
Posty: 29
Motocykl: DR 650 SE
Bartekkk jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 9 min 57 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał szwedzkikucharz Zobacz post
No i nadszedł ten czas w którym zdałoby się wyczyścić łańcuch. Mam zatem pytanie jak to robicie? Szczoteczka do zębów + nafta? Czy może używacie jakiegoś wynalazku? W moto-akcesoriach mają coś takiego:
http://www.moto-akcesoria.pl/product...oducts_id=4998
Używał ktoś może takiego przyrządu? Całość jest zamknięta więc chlapać przynajmniej nie powinno.
A może jest jakiś lepszy środek od nafty do tego celu? Chociaż w kategorii jakość/cena poczciwa nafta jest pewnie nie do pobicia.
Dzięki za wszelkie sugestie
Jestem leniem i zakupiłem to ustrojstwo, no i jestem zadowolony.Gdybym musiał czyścić tak jak podos to bym kupił bmw.Cała operacja czyszczenia trwa może 5-10min.Zużyłem 3/4 butelki nafty. Łańcuch wygląda jak wyciągnięty z pudełka, z każdej strony lśniący czyściuteńki. Ta sama robota ze szmatą pozatym że zajmowała o wiele więcej czasu to dokładnośc oczyszczenia łańcucha pozostawała wiele do życzenia. Nie wiem jak z trwałością szczotek , bo włos po jednym czyszczeniu co prawda nie wypadł ale mocno "ukierunkował się" jednak nadal dobrze spełnia swoją funkcję. Myśle że tragedii pod tym wzglądem nie bedzie, szczotki w lousie można kupić zapasowe. Tak więc kucharzu zakupuj a BEDZIE PAN ZADOWOLONY.

Ostatnio edytowane przez Bartekkk : 29.05.2008 o 22:00
Bartekkk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem