Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.08.2020, 23:18   #24
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,203
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 1 godz 1 min 36 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Soltys Zobacz post
To ja jeszcze dopytam odnośnie loga. Logo naszego forum jest w formie z adresem na górze, sylwetką motocykla i napisem Poland na dole.
Czy nie jest tak że jak by grafik zmienił na przykład napis na dole na Biały Brzeg to wtedy jest to ingerencja w logo FAT ?
Wzór naklejki która jest w pierwszym poście to naklejka na zlot, za rok będzie inna, tak jak inna była w zeszłym roku.
Jest to pamiątka z tego konkretnego zlotu i nie zawiera tak na prawdę nic z loga FAT, więc nie do końca rozumiem o co chodzi.
Przy wzorze koszulki jest logo forum i grafika ze zlotu, podobnie jak było w zeszłym roku, ale naklejka zawiera tylko grafikę zlotową.
Nikt tu nie rozpoczyna rebelii i nie próbuje ingerować w logo forum dlatego nie wiem skąd całe zamieszanie.
Róbcie co uważacie. Powtórzę - napisałem swoją opinię. Na legendę składają się nawet małe klocki. Dla mnie to logo bardziej pasuje Do EnduroParty ... nie ważne - ważne, że Wam się chce

PS

Jak będę przy kompie wyodrębnienie te dywagacje aby nie zaśmiecać wątku z listą.
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem