Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.04.2009, 00:13   #23
rambo
 
rambo's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,450
Motocykl: Nie mam już Afryki
rambo jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
Domyślnie

Ja się też na tym długo zastanawiałem, traktując "wynalazek w technologi super rejli" czyli ten motorlife jako turbinke kowalskiego do Malucha
Czy nadaje i jaki sens w ogóle

Zachęcił mnie Paliguma z Olek Motocykle w Warszawie, mówiac ze leją to co wymiane do lekkich enduro i krosówek dwusówych którymi popylają poza drogami pewnie Ale one też chyba jak mi się zdaje mają mokre sprzęgła, bo to nie są chyba Ducati Multistrada

Padło mi kiedyś sprzędło w TA i pamiętam mniej wiecej jak to się zaczeło dziać co było i jak sprzęgło już było potem kaput. No wiec lejąc to ścierwo jak Konrad mówi od 2005r nie zauważyłem by ze sprzegłem coś się działo narazie a przejechałem tak już ponad 50 000km. Coś taki przebieg może powiedzieć bo znajomi co mają faze na oszczędzanie i kupuja tanie oleje nawet syntetyczne poukręcali korby panewki w podobnych sprzętach do Naszych

Reasumując po kilku piwach, z efektów jakie dało się zauważyć po 2ej czy 3ej wymiane oleju + to ścierwo, że przy jeździe po lesie i piochu inne AT miały zapięte po 60/70% skali temp wody i ziejące po prawej nodze wiatraki, a u mnie nie dochodziło do połowy skali, a jechaliśmy razem.
Dwa że moto po daniu w palnik gazem wkręca się do odcięcia czyli z 1200 do 8500 RPM szybciej niż kiedyś, choć to może być nie miarodajne bo mam przelotowy tłumik.
Trzy, wspomniane wcześniej słabsze hamowanie silnikiem, tu trzeba by kupić za grosze nową uszczelke pokrywy sprzęgła i zajrzeć co tam po 15 latach się dzieje ale to się wiąże również ze zdjemowanie chyba kolektorów a niechce się dłubac w tym. Ale w zime kto wie Może zajrze, hgw
rambo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem