Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.08.2017, 08:00   #18
consigliero
Banned

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,794
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 10 godz 30 min 50 s
Domyślnie Jakie rodzinne 4x4 do 30 k PLN wybrać?

Z tzw terenówką jest tak jak z motocyklem , ani to zbyt komfortowe ani zbyt rodzinne . Po początkowym okresie eufori pozostaje kwestia ekonomiczna , w przypadku drogi na skróty jest taniej ale to droga nie na dłuższą metę , oryginalne części kosztują . Najważniejsze to pamiętać o kontakcie z rodziną dla której ta terenówka jest najmniej istotna , bo i taka służy tylko i wyłącznie do przemieszczania się tylko z punktu A do punktu B. Po tym wszystkim pozostaje problem jak pozbyć się problemu , bo gdy wiemy co posiadamy to ciężko jest oddać samochód za darmo . Mam ten przykład u siebie , po zakupie Dacii Dokker , jako firmowego auta przez chwilę próbowałem sprzedać 4R ale bez sukcesu . Gdybym miał mniej lat to takie auto jak ta Dacia , gdyby jeszcze miał automat ( no ale jak się ma mniej lat to i manual jest super), byłaby dla mnie super rodzinnym wycieczkowozem . Oczywiście musiałbym się kontrolować gdzie jadę . Ale biorąc przykład z pamięci , taka wycieczka Macedonia , Grecja z synem samochodami terenowymi , byłaby bez problemu do zrobienia dacią dokker , a ile pieniędzy za benzynę zostałoby w kieszeni . Nasz problem obecnie to fakt że mamy trochę więcej lat i człowiek przyzwyczaja się łatwo do komfortu , a w tym konkretnym przypadku 4R daje go zdecydowanie więcej



Na tą plażę pewnie bym nie wjechał , wróć wjechałbym ale byłby problem z wyjazdem , ale zawsze można stanąć na twardym 15 metrów dalej .

Tutaj z dacią byłby problem dojechać , ale na większości pist by sobie poradziła


Większość czasu i tak spędziliśmy na asfalcie


Z drobnymi wyjątkami



Na twoim miejscu zapomniałbym o 4x4 ,ale to tylko moja sugestia. Pamiętaj że dzieci szybko dorastają.

P.s. Do swojego też szukam tylnej klapy

Ostatnio edytowane przez consigliero : 24.08.2017 o 08:25
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem