Wątek: Orzep
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.05.2014, 13:15   #274
ex1
 
ex1's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2009
Miasto: Szczecin
Posty: 2,969
Motocykl: CRF1100
ex1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 5 godz 12 min 20 s
Domyślnie

Niesamowity Pogrzeb... Jeżeli oczywiście można tak pisać... Myślę że gdyby Orzep mógł to zobaczyć byłby przeszczęśliwy.. Każdemu z nas życzę takie go pożegnania, pomimo ulewnego deszczu, przyjechało ponad setka wszelkiej maści motocykli, przynajmniej połowa z tego to motocykle typu ADV, druga część to przede wszystkim ścigi... jestem przekonany że gdyby nie deszcze i gdyby nie długi weekend było by nas nawet ze 2 razy więcej.. Ludzi zaś była cała masa... Orzep musiał być mega lubianym człowiekiem, i to nie tylko w świecie motocyklistów ale w każdym innym... na cmentarzu było spokojnie ok 1000 ludzi!!!! Wieńce ułożone w kościele na środku na całej szerokości sięgały od samego ołtarza aż po same drzwi kościoła, specjalnie na wieńce były aż 2 auta, gdzie i na dachach i w środku się one znalazły. Do tego Muza Grubsona.. Jak powyżej, dawała niezły klimat... na 20 -30 min zablokowaliśmy zupełnie tę część wrocka, kolumna motocykli, aut i ludzi .. przemieszczała się z kościoła na cmentarz - ok 1 km.
... Orzep został pochowany przy dzwiękach buczących maszyn... Gdzie setka motocykli robiła piorunujące wrażenie... i tak jak przez minutę był mega hałas nie do wytrzymania tak zaraz za tym nastąpiła mega cisza!...

... Żegnaj Orzep.. miałeś taki pogrzeb na jaki zasłużyłeś swoim życiem, jestem o tym przekonany..
__________________
Super Lekkie Enduro (950 SE), do tego ROGAL i już jest fajnie..
ex1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem