Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15.02.2018, 19:29   #122
Marcin-BB

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bielsko Biała
Posty: 1,617
Motocykl: TA 600/rd03
Przebieg: 48ooo
Marcin-BB jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 4 dni 19 godz 52 min 14 s
Domyślnie

To mój dłubnięty Transalp się tam przewinął i mogę od siebie dodać, że wszelkie takie przeróbki są w gruncie rzeczy bez sensu.
Drugi raz bym się nie podjął, chyba, że faktycznie miałbym 20 tyś zł zbędnych pieniążków i dużo wolnego czasu. Tym bardziej podziwiam i kibicuję Pawłowi
Mój Trampek- w takim stanie jak na zdjęciach w ogłoszeniu- waży 215 kg, więc żadna redukcja wagi tu nie miała miejsca, bo seria to 205 kg, gmole, osłona silnika i płyta bagażowa to te10 kg. Można by wywalić owiewki z przodu i liczniki, ale to może z 5 kg a ze 2 tyś zł dodatkowych kosztów. Co bym nie robił, poniżej 200 kg nie zejdę, DR650 z tego nie będzie.
Jedyny plus- no i sens przeróbki, to poprawienie zawiasu, który w TA600 jest gumowy. No i wygląd- choć nie dla wszystkich ma to znaczenie.
Jedynym powodem do budowania czegoś takiego jest fakt, że nie ma na rynku niczego podobnego i jak ktoś chce mieć moto inne niż wszystkie i spełniające tylko jego specyficzne wymagania, to można sobie zbudować zamiast kupować gotowego Versysa czy CRF.
Marcin-BB jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem