Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.05.2012, 23:08   #2
Elwood
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Skoro mnie nie chcą wyjebać...

Dobra Kolego. Wiesz, co to translator gógle?
Skorzystaj z niego, przy wypełnianiu wniosków.
Nie musisz tam zdań tłumaczyć, jedynie pojedyńcze zwroty. A ładnie Ci przetłumaczy, o co Ciebie we wniosku pytają.

Wejdź na stronę ambasad Kirgizji i Tadżykistanu w Berlinie (wpisz kirgisien botschat in Berlin, tajikistan Botschaft in Berlin), tam dr gógiel Ci przetłumaczy na tyle, że zkminisz temat w szczegółach.
Tam są też ceny, za wizy w danym trybie i okresie.

Mnie i kumpla 45 dniowa tadżycka multiple i kirgiska 30 dniowa dwukrotna kosztowała 205€ plus koszty przelewu i opłaty 3,5€ doliczonej w przelwie, za koszty przesyłki.
Akurat tego nie robiłem, bo uczynny nasz (znany tu) kolega wsio za mnie i kumpla załatwił. I Jako fantom zbił cenę tadżyckiej o 30€/łeb! Ale Ty licz tak, jak pisałem.

Wejdziesz na stronę kazachskiej amabasady w W-wie i masz czarno na czarnym i biało na białym. Fakt, podwójna tranzytowa podrożała okrutnie ale cena tam stoi wyraźna.
Nie kminię obecnej ceny wizy mongolskiej, ale ja dostałem ją za 39$ trzy lata temu (może 49?).
Za 1250zł, to masz roczną wize wielokrotną do ruskich z ubezpieczeniem.
Jeżeli nie byłes w Rosji do tej pory, to takiej i tak nie dostaniesz.
Możesz zalatwiać 3 m-czą a ta jest znacznie tansza!
Próbuj przez Warmos.

Wszystkie wizy, poza tą (ruską, bo nie łapiesz się na podwójny tranzyt) załatwisz sam, a jak nie jesteś z W-wy to za pośrednictwo (kazkachska, uzbecka, mogolska biorą maks 100zł a tak normalnie to 60zł) plus koszty wysyłki po Twojej stronie.

Tak w ogóle, to podaj nazwę firmy, która wystawiła Ci taki "kosztorys".
Ja pier...

Mnie wszystkie Twoje, bez mongolskiej, ale dodatkowo z kitajską, uzbecką, podwójna afgańską (tranzyt ruski podwójny) kosztują łącznie 2000zł.

Ostatnio edytowane przez Elwood : 11.05.2012 o 08:06
  Odpowiedź z Cytowaniem