Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09.05.2019, 23:46   #1336
p@wel


Zarejestrowany: Sep 2016
Miasto: Toruń
Posty: 22
Motocykl: RD03
p@wel jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 23 godz 52 s
Domyślnie

No to ja z ciekawości zamówiłem i póki co dotknąłem. I tak bardzo bym się nie zżymał. Nie mam wielkiego doświadczenia w temacie, ale do kilku ciuchów się przymierzałem i uważam, że te zupełnie nie odstają. Nie jest to na pewno oferta dla wymagających, ale dla celujących w przedział 7-9 stów za sztukę - oferta na identycznym poziomie jakościowym, a cenowo bijąca inne na głowę. Kurtka w czarnym kolorze jest zresztą dostepna w standardowej cenie 199 jurków w aktualnej ofercie jej austriackiego producenta/dystrybutora. Są też niemieckojęzyczne recenzje na YT

Człowiek, który te ciuchy sprzedaje, prowadzi od blisko 10 lat w Tychach działalność w zakresie sprzedaży odzieży motocyklowej. Bardzo sensowny w kontakcie, opis w aukcji też do bólu zgodny z rzeczywistością, nawet w kwestii pierwotnej ceny fantów. Podobno mieszkał w Austrii, zna firmę prywatnie i miał możliwość zakupu dużej powystawowej i poprezentacyjnej partii odzieży.

Zobaczymy, jak się to będzie zachowywało w boju. Chciałem przetestować coś jaśniejszego - no to jest okazja
Tak, że Pedro - dzięki za namiar
p@wel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem