Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07.01.2020, 15:14   #1
Babel
 
Babel's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 2,756
Motocykl: Pomarańczowy
Babel jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 1 dzień 17 godz 14 min 37 s
Domyślnie 690 - co by tu...

Tak przez przypadek w wyniku transakcji wiązanej zostałem właścicielem 690 z 2009 roku - długo o niej myślałem - bo spory przebieg ( ok 70 tys) a i nie byłem przekonany i miała być wr250r - ale jak się przejechałem 690 to....
Nie wiem chyba z KTM nie idzie się wyleczyć...(chyba że mnie wyleczy finansowo )
EFFECTS.jpg
https://photos.app.goo.gl/TcFxcXnnejMW8Nng7
Oprócz tego co na zdjęciu mam do niej duży bak Safari i kufry Alu Zega ze stelażem ( ale tego nie będę chyba używał) - póki co wylądowało to na strychu.

Tak sobie dłubię przy niej w zimowe wieczory:
Poszedł nowy Olej Ipone Katana Off-Road 10W60, jedno z łożysk w kole tył do wymiany + nowy płyn w chłodnicy ( jakiś Motul)
Rozebrałem i przesmarowałem wahacz i kiwaczkę ( jak ja kocham układać te igiełki w łożyskach wahacza )

Wymieniłem filtr paliwa - dla potomnych :
Filtr paliwa KNECHT KL 15 OF
Indeks: 259449 (KL 15 OF)
+ opaski DRESSELHAUS 4730/000/17 6,8X8
do kupienia w Intecarsie - z tym , że mam wrażenie że nowsze roczniki maja grubsze przewody paliwowe i wtedy opaski - w rozmiarze 9 zamiast 8 - 4730/000/17 7,8X9,5 - ale to do potwierdzenia

Dalej pójdzie sprawdzenie zaworów, świeca , filtr powietrza. smarowanie łożysk główki ramy, płyny hamulcowe i olej w sprzęgle, serwis przedniego zawiasu.
Na pewno coś muszę zrobić z tym wlewem paliwa - kupić podwyższenie.
Czeka już na założenie na tył nowe Pirelli MT21

No i tyle sobie wymyśliłem - jakieś propozycje gdzie by tu zajrzeć

Ostatnio edytowane przez madafakinges : 08.01.2020 o 09:21
Babel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem