Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.01.2021, 08:46   #240
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Misza Zobacz post
T4 synchro 2.5tdi to 30k + 10k blacharka i serwis i jest fura nieziemska.
Jasne, że nieziemska. Bardzo chcę mieć nieziemską furę!

Dolicz jeszcze zrobienie kampera

Dobre t4 w kamperze, zdrowe blachy, piękny stan na zewnątrz i w środku bez synchro to od 40 000 w górę. Bliżej 50 000 - 60 000. Serio Ale przyjmijmy 40 000 bez synchro. To ile z synchro?

Dobra kupujesz golasa za 30 tyś, za 10 tyś robisz blachy, piszesz o serwisie. Ile na serwis? Przyjmijmy 10 000. Jedziemy przecież daleko Wychodzi więc 50 000. No i jeszcze pchasz zabudowę kampera. Przyjmijmy 15 000 (dość oszczędnie, bez szału). No i masz super 4x4 kampera t4. 65 000?

Tak, wiem, że można taniej synchro. Ty piszesz o 30 000, to przyjmijmy, że kupujemy połowę taniej (mamy na łapówkę w lotto i nasz wujek ....) to daje 50 000.

Cytat:
Napisał Misza Zobacz post
Do turystyki dalekosieznej nieporywnywalnie lepsza od jakiejkolwiek terenówki. Wyposażenie to kwestia osobna...
Jasne, że lepiej t4 w synchro jechać niż terenówką Ale jeszcze lepiej t4 jechać bez synchro, albo czymś nowszym i wygodniejszym I na miejscu wypożyczas 4 x 4 wyprawówkę, upalasz się, i wracasz wygodnie do domu.

I na koniec serwis blach. Masz super wyprawówkę za 65 000 i za 3 - 5 lat znów masz blachy do roboty Jak raz jest rdza - zawsze będzie.

Wolę mieć wygodny samochód za 6, włożyłem pewnie z 15 000. NIe wjadę nawet na fragment trasy t4, nie wspominając o t4 w synchro. Ale na miejscu wypożyczam 4 x 4 Jestem do przodu o kilkadziesiąt tysięcy które wydaję na wyjazdy. Jasne, że po kilku wyjazdach ja mam stare ałdi, a ktoś super wyprawówkę. Ale... ja pojechałem a część z tych ludzi nie. A jak pojechali to w trasie ja miałem wygodniej, a ten ktoś mniej

Moje subiektywne zdanie Ja się wyleczyłem z posiadania aby jeździć bo jeżdżę. Na jedno i drugie mnie nie stać po prostu. Jak będzie stać to oczywiście kupię t4! Szczerze zazdroszczę pięknych kamperów wyprawywych i ciężko na nie choruję. Nie dalej jak miesiąc temu znów szukałem. Ba! Na Białej szukałem po "kawie" u lupusa i cycia
  Odpowiedź z Cytowaniem