Wątek: Enduro elektryk
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21.07.2023, 21:44   #26
ctomch

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2020
Miasto: Chrząstawa Wielka
Posty: 262
Motocykl: Yamaha 1VJ/Huska FE501
Przebieg: rośnie
ctomch jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 8 godz 31 min 21 s
Domyślnie

Racja, zwracałem na to uwagę. Szukałem czegoś pomiędzy, ale. Obecnie zakup dobrego e-bike, to wydatek rzędu mojego zakupu surrona, nie kupiłem go nowego tylko rocznego a raczej 1,5 rocznego, zależy jak patrzeć. Niemniej jednak, zadałeś słuszne pytanie. Jeżdżę też rowerem, ale pod tym względem jestem (na razie), ortodoksem. Jeśli wybieram rower, to znaczy że chcę lekkości ponad wszystko. Te e-rowery na które zerkałem ważyły w okolicach 20kg. Mój hardtail waży 8kg. Także tego. Oczywiście jest cała masa innych przesłanek i upodobań. Ja tylko opisuję swoje. Myślę, że ten surron będzie bardziej jak trial i fun bike do ćwiczeń (ale jaką frajdę daje), niż poważna maszyna do upalania. Mimo wszystko ma trochę ograniczeń. Jest to jednak dobry kierunek moim zdaniem. Z ciekawością będę obserwował rozwój tego segmentu.
Żeby nie było. Dalej uważam, że cała historia z elektromobilnością jaka jest obecnie stręczona to ślepa uliczka, niemniej, w każdej rewolucji poza gilotynami, dotacjami, morzem wylewanego gówna, szamba itd, da się wyłowić coś miłego co będzie cieszyć. Kwestia nastawienia.
Jedno jest pewne. Surron sprawił, że T7 (jest to fantastyczny motocykl BTW)tym bardziej nie ma u mnie przyszłości. Potrzebuję KTM'a, lub Huski. EXC lub FE. I to będzie mój "ciężki motocykl".
ctomch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem