Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.07.2020, 14:40   #10
czaras
 
czaras's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2019
Miasto: Poznań
Posty: 63
Motocykl: CRF1100L DCT '23
czaras jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 20 godz 5 min 51 s
Domyślnie

Nabyłem VStream'a (średniego) od Cezara3. Pomyślałem, że podzielę się spostrzeżeniami. Dość mocno ograniczył się nawiew na barki, tym bardziej, że zamontowałem też deflektor na lagi. Natomiast nawiew na głowę dość mocno złagodniał, ale pozostał w górnej części kasku - czuć to wyraźnie przez wlot na górze kasku. Przy prędkościach powyżej 120km/h ten górny nawiew zwiększa też w stopniu średnim hałas oraz powstają lekkie wibracje. Także jak komu pasuje, może pozostać w tej konfiguracji i kosztem hałasu masz fajną wentylację albo (i to moja opcja) chcę jeszcze pójść w deflektor, bo wolę mniej powietrza, a więcej ciszy
Miałem pod ręką Darkojaka (ale tego bez regulacji wysokości, tylko nachyleniem) i podczas dłuższego przelotu zrobił robotę, ale...... niestety patrzysz przez niego na drogę, co mnie też wkurza. Dlatego szukam jeszcze deflektora (może ktoś jakiś zasugeruje), który można opuścić na taką wysokość, by wystawał ponad górną krawędź szyby o jakieś 2-4cm i myślę, że mam problem z głowy na lata
czaras jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem