Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09.07.2019, 13:52   #28
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Właśnie dziś o północy minęło pół roku.

Czas się rozliczyć i wyłożyć kasę na stół

Dla przypomnienia:

Cytat:
Napisał Futrzak Zobacz post
Czytam i własnym oczom nie wierzę wystarczy się zalogoważ do forum i czarno na białym znajdziemy, kto jaki ma alarm w motocyklu jaki lokalizator a w dodatku jak zabezpieczy lub zabezpieczył garaż........
No super ..........


Cytat:
Napisał wojtekk Zobacz post
Futrzaku - a brzozy nie widzisz? I parówki w mikrofali? Spokojnie...

Albo zakład o 1000 PLN. Po moim wpisie znajdź mój garaż. Jeżeli znajdziesz - masz 1000. Jeżeli nie - Ty mi 1000. Czas powiedzmy 6 miesiecy. Gra?


Cytat:
Napisał Futrzak Zobacz post
Proponuję tysiąc w przełożeniu na piwo
Wchodzisz
Jak przegram stawiam piwo za tysiaka
jak nie pijesz na mój koszt wspominając moje zdrowie
Stoi?


Cytat:
Napisał wojtekk Zobacz post
Stoi! W połowie

Ja Tobie 1000 w piwie. Ty mi 1000 w gotówce
Cytat:
Napisał Futrzak Zobacz post
Wojtku nie chce Cię naciąć, a jedynie pokazać,że wskazywanie systemów zabezpieczeń, które macie zamontowane tak jak np. wskazał Rumpel , ludziom którzy żyją z cudzego mienia znacząco ułatwiacie tzw. pracę. Fachowcy i tak na robotę nie jeżdżą już z łomem, ubrani w kominiarki i dres w 3 paski, dziś jest doba komputerów, sieci komórkowych, czytników danych, które nie są mitem a jedynie szarą rzeczywistością.
Skoro zakład przyjąłeś.............. rozumiem. Musisz być zamożnym człowiekiem
Czas płynie


Cytat:
Napisał apex Zobacz post
Kolego nie znamy się a w ciągu 5 min. znalazłem inf. na Twój temat - wiem jak się nazywasz, czym się zajmujesz, gdzie pracujesz i jaki masz samochód.

Myślę że jestem w stanie namierzyć gdzie mieszkasz i gdzie posiadasz garaż...


Cytat:
Napisał wojtekk Zobacz post
Zapraszam. Ale 1000 idzie w dwie strony , tak ?

P.s. na forum sam pisałem , jaki mam samochód i co robię oraz gdzie. Myślę , że nie Ty jeden wiesz




***

Zatem... poproszę o 1000 PLN w piwie i transporcie (pewnie na motocykl Ci nie wejdzie, więc może zamówcie w pobliskej hurtowni?). Co mam na myśli? A mianowicie to, że każdego z Was proszę o zamówienie Namysłowa wraz z transportem do kwoty 1000 PLN (fakturę, dowód zakupu proszę wkleić tutaj) na adres zlotu w Białej. Zrzekam się samolibnego picia na rzecz Czarnej Braci.

Trochę tego piwa będzie Wypijcie Czarnuchy moje zdrowie- ja chyba niestety nie dojadę.

Na szybko licząc:

2000 PLN : 3 pln (poproszę butrelkowane i załóżmy, że 3 pln jest już z kosztem tranposrtu) = ..... cudowne 666.666 piw ))

Tadaaaaam


***

Cytat:
Napisał Futrzak Zobacz post
ale jaja
Zima daje się wszystkim w znak..........


Żadne jaja Padł zakład, czas się rozliczyć

Ostatnio edytowane przez wojtekk : 09.07.2019 o 13:58
  Odpowiedź z Cytowaniem