Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.05.2023, 14:43   #25
Dżeferson


Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 116
Motocykl: czarna szczała
Dżeferson jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 24 min 41 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lewar Zobacz post
Dzięki za wszystkie cenne uwagi.
Smród nie jest tu problemem. W końcu mieszkam na wsi. Problem tkwi w częstym wywozie. Szambo wybieramy raz w miesiącu i kosztuje to coraz więcej. Na ekologiczne szambo nie dostaniemy zgody bo w części gminy działa już kanalizacja. Oczywiście część autochtonów wpina się na dziko i zaraz zacznie się zadyma bo ci co się włączyli będą, jak to się teraz ładnie mówi, zaczną tych dzikich "sygnalizować" . W mojej części wsi są plany położenia kanalizacji ale ponieważ są tu górki i dołki to będzie potrzeba budowy przepompowni na którą nie wystarcza im pieniędzy. Na razie Unia nie daje i pewnie długo nie da.
Moja główna obawa wynika z tego, że jak się zacznie zadyma to rozpocznie się kontrolowanie kwitów na wywóz. Jeśli nie nie u właścicieli nieruchomości to w firmach wywożących. Jak się wtedy wytłumaczę, że wywoziłem raz na miesiąc a po zamontowaniu ustrojstwa raz na rok?

No to jest jakieś światełko w tunelu. U mnie na wsi nie ma żadnych planów. W gminie jak szambo zwykle to trzeba mieć kwit z ostatnich 3 miesięcy chyba.
Odradzam w każdym razie biologiczną bo jest droga, upierdliwa i wcale nie bezobsługowa tak jak to pierdolą na forach budowlanych o jej zajebistości.
Dżeferson jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem