Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.03.2019, 09:03   #5
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,386
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 133 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 6 godz 7 min 34 s
Domyślnie

Cieszę się bardzo, że macie poczucie humoru.. mam pewne spostrzeżenia i chciałbym co nieco się podzielić z innymi najlepiej piszącymi na temat lub przynajmniej próbującymi coś wnieść do tematu... gdybyście mieli jakieś pytanie odnośnie jakichkolwiek cech pracy np cycowatego silnika to chętnie się z wami podzielę wiedzą co musicie pokochać a jak nie to tylko zmienić moto a co jest niepokojące.... lubię wiedzieć więcej nawet jeżeli jest no rozbijaniem gówna na atomy i bez sensu... może kiedyś komuś to się przyda.

zbyt mało miałem jeszcze do czynienia z CRF i być może te dźwięki są charakterystyczne dla tego silnia co nie zmienia faktu, że chciałbym ustalić ich źródło...

Cytat:
Napisał Novy Zobacz post
Za dużo czytasz

Ja też się dowiedziałem z forum, że ponoć szprychy rdzewieją. Do tej pory nie miałem kiedy tego sprawdzić
bo rdzewieją chętnie podeślę zdjęcia

Cytat:
Napisał WieniuZiel Zobacz post
Dobrze że kupiłeś Hondę, Ducatem nie wyjechałbyś z garażu ��. Stopery za 5 zyla załatwią Twój problem. Tak jak rzecze Novy, jeździć!
dlatego lubię CRF, jeżeli na starość będzie mi dane ogłuchnąć całkiem to może przyjdzie pora na Ducata dźwięki i tak docierają do mózgu z pominięciem aparatu słuchowego

Ostatnio edytowane przez mdxmd : 10.03.2019 o 09:14
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem