Wątek: ID.3 1st
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.12.2020, 10:38   #127
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,795
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 11 godz 12 min 42 s
Domyślnie

Korzystając z chwili wolnego czasu kilka refleksji na temat dzisiejszej jazdy. W dalszym ciągu mam tylko letnie opony a sytuacja o poranku słaba, -1 i padający kapuśniaczek spowodował tzw czarny lód. Jazda w tych warunkach to ostrożne przemieszczanie z przewidywaniem daleko przed maską. Samochód zachowuje się nad wyraz przewidywalnie, system kontroli trakcji delikatnie przycina fantazję ułańską, ale robi to delikatnie. Mam wrażenie że system kontroli toru jazdy działa nad wyraz aktywnie, może jednak są delikatne uślizgi przodu, kierownica delikatnie koryguje jej zdaniem niewłaściwy kierunek. Mijamy jeden samochód w polach ale ludzie nie odnieśli żadnych obrażeń. Po wyjeździe na DK79 jest lepiej, bo samochodów więcej i być może była jakaś akcja służb drogowych, no ale do Krakowa docieramy bez szaleństwa i w czasie bardzo zbliżonym do wersji Rally. W czasie jazdy, cały czas auto ma software beta i czasem zdążają się różne wykrzaczenia. Tym razem padło na system multimedialny, przestało działać odtwarzanie dźwięku zarówno z radia jak i z przycisku media. Zastosowałem metodę programistów, wyjdź i wejdź ale nie pomogło. Trzymając przycisk power około 10 sekund zrobiłem to samo co wcześniej, ale tym razem był to reset, wszystko wróciło do normy.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg image.jpg (970.5 KB, 13 wyświetleń)
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem