Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05.08.2011, 15:30   #12
szparag
 
szparag's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 1,503
Motocykl: LC4
Przebieg: ...
szparag jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 20 godz 4 min 21 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał ferolo Zobacz post
Witam a więc tak , po przestudiowaniu informacji jakie szparag mi podesłałeś wychodzę z założenia że pierwsze 9 zrobiłem już ostatnio.
Siedziałem 5 h przy motorze do tego zmieniłem nowe króćce gaźnikowe .
Dziesiątego nie robiłem bo po podłączeniu wakumetrów jakiś rozbieżności nie wykryłem jedynie co mi lekko pomogło to , że zwiększyłem mu lekko obroty.
Zdarza mu się to przerywanie rzadko ale jednak zdarza no i oczywiście kula z rana jak go pale na ssaniu zanim załapie to Jezus Maria
Więc chyba jednak muszę szukać gaźników
Jakoś ci w te 9 nie wierzę, mi zajmuje to około 6 godzin, a robię to praktycznie non stop ( z tego żyję ). Więc albo zrobiłeś to mało dokładnie albo powinieneś zostać mechanikiem. Punkt 10 jest najważniejszy i właśnie za to ( choć nie tylko ) warto czasem komuś zapłacić . Nie twierdzę, że zrobiłeś to źle, zmierzam do tego, że warto kilka razy powtórzyć procedurę, zanim wymieni się gaźniki.

Sprawdzałeś drożność kanałów wolnych obrotów , Jeśli tak to jak ?
O ile masz wykręcone śruby od składów
Co do synchro, to tylko wierzchołek góry lodowej, sama synchronizacja to znacznie za mało.
I jeszcze jedno, co do wężyków od Air-catów sprawdziłeś Zmieniłeś Czy były ok .
A i jeszcze jedno Luzy na ośkach nie mogą mieć aż takiego wpływu na odpalanie na ssaniu.
Coś tam jest powalone w tych gaźnikach.

Powiem w prost, często przyjeżdżają do mnie motocykle które ktoś robił sobie sam w garażu i trzeba robić wszystko raz jeszcze od nowa. I nie tylko o Afrach mowa.
Oczywiście możesz mieć gaźniki do wymiany, ale w siódemkach jak na razie to sporadycznie się zdarza, raczej jest to choroba geriatryczna, która właśnie dopadła czwórki
Pozdrawiam
Szparag.

Ostatnio edytowane przez szparag : 05.08.2011 o 15:41
szparag jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem