Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30.04.2024, 21:08   #838
Mirek Swirek
BANDA LUBLIN
 
Mirek Swirek's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Lublin
Posty: 3,968
Motocykl: RD04
Przebieg: Kręcony
Mirek Swirek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 3 dni 21 godz 32 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adagiio Zobacz post
Coś złego dzieje się w głowach jeżdżących na motorkach, prawie codziennie pojawiają się informacje o śmiertelnych wypadkach. Dziś musiałem uciekać z drogi żeby nie zaliczyć czoła na zakręcie z jadącym na moto. Jestem przerażony tym co widuje u nas na drogach. W niedzielę w Apeninach na winklach drogi SP 503 mijałem setki przeróżnych motorków od super sportów po skutery i nie spotkałem żadnego wariata. To już chyba nie działa, uważajcie na siebie.
Oj dzieje się i to aż za wiele. Patrząc na ich poczynania, odnoszę wrażenie, że jak masz motocykl, skuter, to Ty musisz jechać, z naciskiem na musisz, za wszelką cenę. Nie możesz się zatrzymać, stać tym bardziej nie możesz. Musisz jechać i być jak najszybciej gdzieś...Bo masz jednoślad. I tak przejścia dla pieszych walimy, czy jest korek, czy nie, wyprzedzania na skrzyżowaniach, jazda na wprost, z pasa do skrętu w lewo itd... Sami widzicie co się odprawia, bo to samo widzicie co ja...Uczulony jestem na kolesiach w dresie i w bluzie z kapturem...Oni są w stanie zrobić wszystko, nawet zaskoczyć własnych siebie.
Temat wątku, uważajmy na siebie...Uważajmy, bo odnoszę wrażenie, że większe zagrożenie stanowią już nie puszkarze, a pseudo posiadacze prawa jazdy kategorii jednośladowych...I taki koleś, co goni maxi skuterem na podwójnej ciągłej, moim pasem, na czołówe, akurat jechałem busem...i co robi? Macha mi, żebym zjechał...Zatrzymałem się i powiedziałem mu trzy słowa, ale to i tak nic nie zmieni...
Mirek Swirek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem