Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26.03.2009, 22:47   #10
Lupus
 
Lupus's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Bielsko - Biała
Posty: 1,364
Motocykl: dr650se
Galeria: Zdjęcia
Lupus jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 1 godz 20 min 44 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Elwood Zobacz post
Chciałem tylko przekazać, że Maroko to Europa.
Góry Atlasu Wysokiego i Średniego to Macedonia i Albania. Jedyne, czego nie należy lekceważyć to pustynnych odcinków jadąc w pojedynkę. Ale i te przejechało wielu rowerzystów, tysiące motocyklistów. 100% populacji niemieckiej i angielskiej. 200% populacji francuskiej. Kilka z tych M coś tam Pana Chrissa jest na bieżąco okładanych asfaltem.
Dlatego "Ci prawdziwi" zapuszczają się bardziej na południe, Mali, Niger...
Przygotowując się do naszej wyprawy, spotkaliśmy Anglików w hardcorowej wyprawie na wschód. Na razie ich lider najdalej dotarł do Bydgoszczy.
Tak sobie myślę, że jak się nic nie zdupcy na amen, i dotrę w końcu gdzieś tam za Timbuktu, i w końcu mnie porwą ci z alkaidy, to co mi dadzą do żarcia? Chyba coś z wielbłąda? Jak będzie tak dobre jak te z lamy, to ok. Mleko pewnie też. Ale pewnie bez jarzyn, to kurwa można szkorbutu dostać! Ogólnie powinien być luzik, poznawanie życia pustyni, jakieś zadymki piaskowe, trza się będzie troszkę języka poduczyć, nauczyć srać bez papieru, takie tam zwyczajne rzeczy. Podobno dają jakiś narkotyk zanim cię wykończą, i to wszystko za darmochę!!! Tiaaa, życie może być ciekawe....
Lupus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem