Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.08.2010, 20:57   #309
Maćka
 
Maćka's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 511
Motocykl: SH 150, Dominator 250
Maćka jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 22 godz 52 min 45 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Azja Zobacz post
Baaardzo wszystkim dziękuję! Się wzruszyłam

Ciasto dla wygłodniałego brzucha Diverka będzie przy najbliższej okazji, Brunetko, coś wymyślimy

Spławiku! Muuuua

Deptul, a Bajrasz powiedział "pffff"...

Maciuś kochany! Elutka mnie ostatnio namawiała na Dominatora, a że Elutka mądrze prawi (muszę go wypróbować), to knuje się plan na najbliższy weekend...ju noł
Namawiała mnie też na lejdisowy wypad w "krzaczory", więc jeśli mnie Matka Ucek przygarnie pod swoje skrzydła, to ja chętnie.

Cel pierwszej wyprawy, autor pomysłu - Misiek :
http://blackpudding.blog.onet.pl/Lic...,ID236234206,n
(polecam przeczytać w całości)


No, a teraz przedstawiam wszystkim KaHe!

KaHa, to są Wszyscy! Wszyscy, to jest KaHa!

Niunia, no wypróbuj, wypróbuj... wg mnie ten Dominatorek trochę za dużo waży, jak na jazdę w teren ale można nim również pojechac bez obaw po szminkę w miasto... taka Afryka dla Lejdisek he he... dobra, dobra... już się nie mądrzę bo zaraz powiecie żebym głupot nie gadała skoro na tym tyłka nie woziłam i miałybyście słusznośc... przede wszystkim pytanie... do czego ten moto miałby Ci służyc, bo jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego wibrator jest od wibrowania a nie zupy mieszania jeśli chcesz dzidowac to kup coś lekkiego do dzidowania... ale to moja opinia...
A wracając do Elutki to masz rację - Elutka dobrze prawi

W każdym razie przejedź się tym czy owym...A jakbyś miała chęc i była w okolicy to zapraszam na kawę i pączki a i cebulę użyczę do sprawdzenia jej walorów jezdno skrętnych, będzie Pani zadowolona mam też jakiegoś pierdzipęda w garażu - też się możesz przejechac

Najbliższy łykend aj noł, liczę na pogaduchy do poduchy dziś moje szare komórki przypomniały mi smak gorzkiej żołądkowej mrauuu...


Ucus na pewno Cię przygarnie, niech się tylko odezwie bo znów wsiąkła w jakieś pole i orze... oj pewnie orze....

No to żeby Was już nie zanudzac... raz jeszcze gratulację gołębiem pocztowym wysyłam i na spotkanie czekam...

PS przypomniał mi się wpis Sega... przestań Waszmośc pierdolic... niektórzy pamiętają o co kaman

Maciuś
Maćka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem