Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20.01.2010, 08:48   #17
MOTOMYSZA
 
MOTOMYSZA's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: B Y D G O S Z C Z
Posty: 604
Motocykl: KTM ADV 990 "S"
MOTOMYSZA jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 21 godz 38 min 4 s
Domyślnie

Cześć Dioblik.
W odpowiedzi na twoje pytanie z pierwszego posta, to rzeczywiście jest tak jak myślisz/piszesz. Tzn jeśli w owym kufrze będziesz przewoził jakieś tylko lekkie rzeczy np śpiwory, ciuchy, trampki itp (u mnie na błotniku tylnego koła jest oryginalna naklejka , że max ciężar to 5kg) to wszystko będzie OK. Co prawda niejednokrotnie przewoziłem ciężar w kufrze o wiele większy (namiot,śpiwór,buty, 2x 0,7 l taniej whisky z LIDLa + 2l pepsi, kilka browarów, puszka konserwy turystycznej i pół chleba oraz szczoteczka do zębów) i wszystko jakoś dawało radę.
Jest jeszcze jedna kwestia, czy będziesz jeżdził z tym po asfaltach tylko, czy teren też preferujesz . Bo jeśli teren to nie wróżę zbyt długiego żywota bagażnikowi. Bo napisałem , że dawało to u mnie radę ale już nie daje-bo zdechło. Tzn popękał ten właśnie plastikowy bagażnik koloru srebrnego(ten z rączkami dla pasażera). Wobec powyższych faktów polecam bagażnik zrobiony przez kolegę Wasilczuka-nie ma bata , wytrzyma wszystko, a i bardziej wygodny (dla dwojga) bo kufer możesz dalej w tył odsunąć.

Ale, ale.... czy w RD03 nie ma przypadkiem oryginalnie takiego bagażnika stalowego-rurkowego?
Dioblik napisz o jaki model pytasz bo w profilu jesteś posiadaczem RD03!
POZDRO
MOTOMYSZA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem