Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.12.2009, 19:44   #53
duzy79
 
duzy79's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Ustroń
Posty: 237
Motocykl: RD07a
Przebieg: 95000
duzy79 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 23 godz 10 min 45 s
Domyślnie

To ja też.
Od około 4 sezonów mam kurtkę i spodnie Melwille.
Plusy to możliwość wypięcia membrany i wtedy kąplet robi sie świetny nawet na pustynne warunki.Oczywiście osobno można wypiąć podpinkę ocieplającą. Natomiast minusy to to że membrana to jest tylko z nazwy bo jeżeli pojawia się trochę więcej słońca to czuję pot płynący do butów sytuację poprawiają nieco rozpinane wentylatory. Z kurtką jest lepiej bo zawsze można ją trochę rozpiąć. Co do trzymania ciepła to jest rewelacja- jeszcze nigdy nie miałem pod zarówno kurtka jak i spodniami niczego więcej niż bielizna termoaktywna.
A przyszło mi parę razy zrobić dziesiątki o ile nie kilka setek w temp niewiele wyższych niż 0 st. Przyszło mi też zaliczyć ślizga po asfalcie z prędkości około 60 km/h - wstałem pokurwowałem i pojechałem dalej - uszkodziłem tylko zamek kieszeni spodni. Na plecach kurtki, na których wykonałem prawie cały ślizg nie ma ani śladu tarcia.
Moim zdaniem najlepszy stosunek ceny do otrzymanego produktu.
Znam też niestety kilka opinii bardzo negatywnych na temat modeki - może zaczeli oszczędzać na materiałach, a mianowicie prują się jak kiedyś RETBIKE.
duzy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem