Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21.11.2009, 13:41   #28
luki.gd
 
luki.gd's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2009
Miasto: Gdańsk
Posty: 77
Motocykl: RD07a
Galeria: Zdjęcia
luki.gd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 13 godz 10 min 21 s
Domyślnie

mam pewnie pewnie doświadczenie z przetwornicami... i znam niezłych zawodników od projektowania takiego sprzętu (pracowałem dla AZO ) - jak mówią fachowcy i znawcy tematu, chińskie produkty to pomyłka, a w zasadzie seria pomyłek - zaczynają się na projekcie a kończą na wykonaniu - oczywiście elektroniki, bo aluminium potrafią zrobić fajne
jak kończyłem z nimi współpracę, to były 'prawie' gotowe projekty sinusów 1000W 12/24-230 a mniejsze moce chodziły bez wiatraka - który w chińczyku jest jednym z najsłabszych ogniw - przetwornica potrafi się skończyć, przez to że skończy się beznadziejny wiatrak, który często nie posiada regulacji i nie jest sterowany temperaturowo - i jak można się domyśleć zaczyna się lawina - w zależności od projektu wylatują diody, tranzystory itp...
dochodziło do tego, że towar z chin, bardzo ładny, trzeba było przerabiać przed wypuszczeniem na rynek )
ale mądrował tu nie będę... bo jakimś mega fachowcem nie jestem...
w każdym razie jak już będę miał sprzęt to pomyślę co można usprawnić, chłopaki mają sprzęt do prototypowania, robota do SMD i niezłego projektanta - głównego technologa )
luki.gd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem