Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30.03.2024, 07:20   #202
Prince
 
Prince's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2013
Posty: 1,328
Motocykl: xtz660 Ténére/XR650R
Prince jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 4 godz 34 min 34 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał kylo Zobacz post
Nawet gdzieś na dalekim wschodzie remontują Maluszki
Lepiej by się oglądało z oryginalną narracją...
tak na marginesie lubię kanał tego goscia co to komentuje. Tzn w takie powstawania z popiołów wyciągniętych z bagna modnych przedstawianych na tubkach i innych nie wierzę. Tzn wszystko jest fajnie dokąd nie zaczynasz siedzieć w temacie i widzisz na przykład, że silnik i skrzynia zostały pomalowane srebrzanką. Nie daje to NIC poza wyglądem dla obrazka. a świadczy tym ze nie chciało sie umyć, wyszkiełkować a nawet odświeżyć szczotką na wiertarce- ważny był tylko obrazek. Można sie domyślać ile szpachli poszło w blacharkę żeby to sie kupy trzymało i ile taka renowacja na szpachli i srebrzance wytrzyma. Widziałem już dziesiątki takich filmików z renowacji motorków, samochodów, mebli i broni. To taki sam poziom jak te filmy o ratowaniu zwierzątek.

Aktualnie jakiś miesiąc docierania szczek. W tym tempie to za jakieś pół roku powinniśmy odzyskać hamulce
Foto1


Cytat:
Napisał szymon25 Zobacz post
Ile teraz za felge?
Średnia cena z na podstawie kilkunastu lakierni to 170zł za stukę. Ale albo nie piaskują, albo nie robią fosforanowania, albo coś innego na "nie" i dałem sobie spokój. Oddałem na fuche znajomym za połowę tego co żądały lakiernie za niepełny proces i muchy w nosie. Mam jeszcze 3 felgi w zapasie to jak będzie źle oddam gdzie indziej. szymon- znalazłem w zapasach nowe szczeki starego typu. Do mnie nie podejdą. Przydadzą Ci sie? To do modelu na cytrynkach.

Sie lata

Foto2



I ostatnie zdjęcie z transportu składanego podwodnego kajaka z Kielc z ostatniego weekendu.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg 1.jpg (66.5 KB, 8 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 3.jpg (290.1 KB, 8 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 2.jpg (338.7 KB, 11 wyświetleń)
Prince jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem