Wątek: ID.3 1st
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.03.2024, 08:32   #1618
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,858
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 4 dni 21 godz 2 min 47 s
Domyślnie

Patrząc na parametry bardziej mi leży y bo ma większy prześwit. No ale to przyszłość a ja próbuję ogarnąć teraźniejszość, a ta trochę skrzeczy. Mając w garażu motocykl poszukuję czegoś nowszego. Odwiedziliśmy wczoraj BMW i usiadłem na 1250 adv, ten z obniżonym zawieszeniem byłby w sam raz, tylko ta cena 120000 trochę obraża moje skąpstwo, nie bardzo wiem czy byśmy nim ruszyli gdzieś dalej skoro stary model tak rzadko nawija kilometry. Trochę w kącie stał CE04, przyznaję szczerze że chciałem zobaczyć CE02, no ale nie mieli. Ten CE04 kusił mnie od początku i cena 62000 jakoś tak bardziej zjadliwa. No ale skończyło się że tym że wróciliśmy do domu. Teraz o poranku robiąc prasówkę internetową, wpadły mi w oczy teksty o Energica Experia i już konfigurowałem model pod nasze potrzeby, wyszło 32000 EUR, cholera znowu drogo. No ale internet nie śpi i podsuwa nowe pomysły, rzucił tekstem Horwin, coś tam znalazłem jako motocykl ale nie mogąc się dogrzebać informacji trafiłem na ich stronę. Tam kilka modeli skuterów ale jeden szczególnie przypadł mi do gustu. Taki którego jeszcze nie ma, ale można go zamówić w preorderze, w tym mam już niejakie doświadczenie a próg wejścia to tylko 200 EUR. Horwin sentimenti 0 to coś bardzo podobne do CE04, może nawet będzie z tej samej fabryki, ale na pierwszy rzut oka ma przewagę nad BMW w postaci większego zasięgu. W oczekiwaniu na owego zawsze możemy kontynuować jazdę BMW lub dokupić dla mnie rower, te wydaje mi się że staniały ostatnio.
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest online   Odpowiedź z Cytowaniem