Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.01.2024, 19:29   #42
dominikon
 
dominikon's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2021
Miasto: Wola Kosnowa, Sosnowiec
Posty: 57
Motocykl: RD07
dominikon jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 6 godz 11 min 8 s
Domyślnie

Dzięki za info dot. p. Sławka i jego regulatorów. Chciałem spróbować ale skoro nie są już dostępne to zdecydowałem się na opcję o której wcześniej już pisał, a i post wyżej ponownie wspomniał Dawid - zdecydowałem się na regler od 1100XX.

Na pewno zrobię raz jeszcze pomiary napięć na przewodzie wychodzącym bezpośrednio z prądnicy w taki sposób jak mi napisałeś szynszyll - mam nadzieję, że nie wyjdą jakieś dodatkowe bolączki jej uzwojeń. Póki co jestem dobrej myśli bo trop już i tak jest podjęty więc coś ruszyło co mnie cieszy bardzo.

Dawid, oprócz kupna regulatora będę chciał zrobić (choćby tylko dla próby i pomiarów) taką rzecz o której też już jakiś czas temu pisałeś tzn. puszczę nową linię do świateł i wówczas sprawdzę raz jeszcze napięcia. Dziękuję Ci również za podpowiedź z kostką stopu dla wolnego czarnego przewodu z regulatora 1100xx - zastanawiałem się właśnie gdzie będzie się najlepiej wpiąć. Dzięki za poradę.

A teraz jeszcze dwie sprawy:
1. czy regler z tej 1100xx to ma być jakichś konkretnych lat produkcji żeby poprawnie działał z Afrą czy to nie ma zbyt dużego znaczenia? czy mógłby być np. SH579C-12 - taki jeden znalazłem.
2. czy ew. jakieś zamienniki również wchodzą w grę czy to zupełnie odpada? na Alle dostępne są produkty takich firma jak: DZE, Tourmax, ElectroSport, Wilmat, Kengo, Motrix, WZMoto. Warto o którychś z nich w ogóle myśleć czy dać sobie spokój z zamiennikami i szukać tylko oryginału?
dominikon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem