Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.01.2024, 13:24   #12
przemo77390


Zarejestrowany: Jan 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 1,835
Motocykl: inne moto
przemo77390 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 1 dzień 1 godz 32 min 49 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Jaki masz plan w Stepancminda żeby tam dymać z Tbilisi a potem gonić do Kutaisi na drugi dzień?
Osobiście zamiast tego bym rozważył np. David Gareja ale jak uważasz. Rzuć okiem na ta mapkę, może coś ci się wyklaruje.
https://www.google.com/maps/d/u/0/vi...6010771235&z=8
Dzięki Emek za mapę. Jeśli chodzi o Stepancminda to z poziomu klasztoru chciałem pokazać znajomym widok na Kazbeg (ponoć juz tam jest asfalt i można wjechać swoim środkiem transportu o 4oo).

Wiem że Plan ambitny i być może będzie trzeba z czegoś zrezygnować ale to się okaże po trasie.

Zastanawiam się mocno czy nie zrezygnować z Cziatura (Misto latających konserw) - akurat sam tam też nie byłem podczas wyprawy na 2oo dlatego nie wiem czy warto.

Cytat:
Napisał jezyk0 Zobacz post
Zaplanowałeś wycieczkę objazdową, wszystko w biegu i dużo czasu w samochodzie spędzisz. Zaplanuj sobie czasem z dwa noclegi w jednym miejscu aby pocieszyć się atrakcjami i klimatem danego miejsca. Jedziesz na zbyt krótki czas albo zakładasz zbyt ambitny plan co do ilości miejsc które chcesz odwiedzić. Pamiętaj, że to Gruzja i tam precyzyjne planowanie nie ma sensu.
Tak jak pisałem Emkowi - plan ambitny i być może trzeba będzie z czegoś zrezygnować, mam tą świadomość. Jak to się mówi będzie rzeźbienie na bieżąco ale jakąś trasę trzeba ułożyć.

Ja tam byłem motocyklem a teraz znajomym chcę pokazać jak najwięcej na 4oo - z uwagi na to że nie byłem na tak krótko i nie 4oo to wolę poddać plan konsultacją.

Kierunek Tbilisi bo napewno chcą tam pojechać.
przemo77390 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem