Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16.01.2024, 10:19   #1955
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,856
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 4 dni 17 godz 54 min 3 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ropuch Zobacz post
Consigliero, nie odbierz tego proszę złośliwie ale jak widzę Twoje zaangażowanie w obsługę tego całego systemu i pozornych oszczędności to dochodzę do wniosku, że jesteś niewolnikiem swojego własnego kwadratu
Zabijanie się o pojedyncze kW chyba nie ma sensu... ja bym zwariował
KrK chyba już tak mają
Ludzie, dom ma być dla nas, a nie my dla domu.... żyjcie, zwiedzajcie, bądźcie zdrowi i szczęśliwi
Szacun za to, że domek jest mały i przytulny, opierdoliłbyś to kozą z 5m3 drewna w sezonie w przyjemnym klimacie i super poczuciu ciepła

Tak jak napisałem powyżej, nie miej do mnie żalu o ten wpis ale ja tak to widzę
Chyba nadinterpretujesz moje zaangażowanie. To co pokazałem jest wynikiem czegoś co ustawiłem dwa lata temu, jedynie co być może zajmuje mi trochę czasu to obserwacja tego co się dzieje. Jest to też pokazanie rzeczywistych wyników niczym nie zafałszowanych, a nóż może ktoś kiedyś będzie szukał takich danych. Czasami sobie myślę że może kiedyś sobie wstawię jakiegoś Jotula aby popatrzyć na ogień, z drugiej strony w knajpie w ogródku zimowym miałem takowy i już się ognia naoglądałem i raczej bym to traktował jako miły dodatek a nie sposób na grzanie chałupy. Z tym szkocizmem w Krakowie to może i coś jest na rzeczy ale podejrzewam że został bym z takiego towarzystwa wyrzucony za rozrzutność.
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem