Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.01.2024, 10:40   #1932
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,863
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 4 dni 21 godz 58 min 40 s
Domyślnie

Dostałem zwrot za Naim, teraz czekam na zwrot za Xbox. Co mogę napisać na temat denon home 150. Grają całkiem dobrze ustawione w parę stereo z nawiązką spełniają swoją rolę jako granie w sypialni. Tak prawdę mówiąc moglibyśmy się bez tego obyć bo Robert Stream równie dobrze gra jako radio i można go ustawiać czasowo, czego z głośnikami nie można zrobić, przynajmniej w obecnej chwili gdy nie są one smart, może kiedyś. Znaczy się mogłyby one podzielić los poprzednich sprzętów i wylądować na zwrocie ale cena była tak atrakcyjna że szkoda je zwracać. Podobnie mam z obiektywem, to prawdopodobnie najlepszy mój obiektyw w życiu, ale ciężko mi z nim będzie na motocyklu i trochę szkoda. Po zakupie zauważyłem że zmieniła się cena, niby niedużo 4% co daje 51 EUR, nawet mam zlecony zwrot ale nie mogę kupić następnego, bo jest ograniczenie do jednej sztuki. Chyba przełknę te 51 EUR i nie będę ryzykował że po zwrocie nie będę mógł kupić następnego. Faktem jest że zestaw zrobił się już konkretny, miałem kiedyś RF 35 i to był również dobry obiektyw który świetnie się sprawdzał na motocyklu, no ale kiedyś nie zapiąłem tankbaga i go odwróciłem aby zatankować, o dziwo obiektyw przeżył a aparat wylądował w serwisie. Myślę że taka 35 byłaby świetnym uzupełnieniem do obecnego zestawu. Gdyby ktoś poszukiwał to mam parę obiektywów do porzuconego przez canona systemu M.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_1131.jpg (988.8 KB, 16 wyświetleń)
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem