Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05.12.2023, 19:15   #10
WojtasA
 
WojtasA's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2020
Miasto: Piaseczno
Posty: 1,182
Motocykl: ATAS 1100 DCT
WojtasA jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 6 godz 43 min 27 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał _-aska-_ Zobacz post
Częściowo pokrywa się z naszą zeszłoroczną trasą rowerową (relacja w relacjach może coś ciekawego tam sobie znajdziesz) i jak będziecie jechać w przyszłym roku i zauważycie na trasie czerwonego Malucha na polskich blachach, to zamachajcie do nas koniecznie

Muszę zapytać... Co tak ciekawego jest w "Riguldi (szw. Rickul) - wieś w Estonii, w prowincji Lääne, w gminie Noarootsi. W 2000 roku populacja wsi wynosiła 20 osób", że aż specjalnie taką wypustkę na trasie zrobiłeś? Googiel pokazuje jakieś stare budynki, ale też nie radzi sobie z przetłumaczeniem stron z informacjami o nich



Potwierdzam i uprzedzam, że tam można wsiąknąć na dobre kilka godzin nawet jak się jakoś specjalnie motoryzacją człowiek nie interesuje.
Wielkie dzięki i oczywiście pomachamy jak zobaczymy czerwone 126P W razie czego oboje mamy granatowe kaski.

Nic mi bliżej nie wiadomo o Riguldi - tak po prostu wybrałem waypointa nad morzem a ponieważ zacząłem to robić w google mapie, a tam jest ograniczenie ilości waypointow, to coś wywaliłem, żeby zarys całej trasy było widać. Miało to wyglądać tak:

https://maps.app.goo.gl/uicCGDaDVGEqeFVd6

Bardzo często robię trasy wybierając jakieś nie znane mi miejsca które na Street View wyglądają na utwardzoną drogę. Czasami trzeba zawrócić, szczególnie RTkiem we dwójkę ale na ogół sprawdza się to super. W szczególności, że my praktycznie nic nie zwiedzamy ani jak latamy we dwójkę z żona ani z sąsiadem na dwa motki.
WojtasA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem