Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.12.2023, 18:03   #11
Bulwiak
Stary nick: Kacior
 
Bulwiak's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 381
Bulwiak jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 3 dni 13 godz 33 min 14 s
Domyślnie

Forza 350 też fajna. No i wszystko w zaplanowanym budżecie.
Chciałem kupić C400GT ale ponad 40kk full wersja. Co mnie trochę zaskoczyło to że to tyle kosztuje a robiony w fabryce Loncina, hamulce jakieś Indyjskie, zawieszanie zwykle. Może i dużo udogodnień ale też dużo elektroniki która nie wiem. Jednak lampka w głowie się świeci. Na plus na pewno dużo miejsca na nogi i przeniesienie napędu kołami zębatymi.
Honda adv 350 fajny agresywny wygląd i markowe zawieszenie z tyłu, zwykle Nissiny ale jednak markowe i przedni widelec super.
Honda to Honda. Autem zrobiłem bezawaryjnie 200kk w 5 lat. Auto ale zaufanie mam. A BMW byłem w serwisie przynajmniej raz na kwartał bo się psuło
Yamaha też pasuje ale też nogi pod kątem prawie prostym.
WojtasA super że podpowiedział o Hondzie. Jakoś nie brałem jej pod uwagę. Pozostaje pójść do salonu i poprosić o jazdę próbną.
Byłem napalony na BMW ale emocje opadły. Wydać tyle za chiński skuter z nalepką BMW to lepiej kupić Kymco dwa razy tańszy, któremu i tak nic nie brakuje.
Honda poprostu mi się podoba. Żonie zresztą też. Kieruje się bardziej ku wersji adv też z tego względu że tam gdzie jestem z 15 razy w roku jest pełno zjazdów do morza przez zarośla i kamienistymi drogami. To samo w parku narodowym Kamenjak.
Z dowozem skutera tam nie ma problemu. Kupuję i zawożę go tam do domu i tam już zostaje na zawsze.
Bulwiak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem