Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.11.2023, 11:14   #1877
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,085
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 2 tygodni 5 dni 10 godz 20 min 48 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał consigliero Zobacz post
No idziemy w tym kierunku, może nie taką szufla, tylko coś jak ściągacz do wody, powinno się nadać.



Do końca roku chyba skończymy z tym zobowiązaniem i można będzie zrobić ponownie parapetówkę


O co w tym wszystkim chodzi? Finalizujemy zakup ekspresu i chciałbym 30 rat zero procent. Dlaczego, bo jeszcze dwie raty są darowane a to przekłada się na 400 PLN. Niestety nie wiem czy otrzymam te raty bo obciążenia mimo nadpłaconej hipoteki wiszą, ale wybraliśmy się do sklepu bez mojego dowodu. Mobywatel okazał się porażką, no to może żona, ale właśnie przeszła na emeryturę i dopiero miesiąc jest zatrudniona. Wniosek odpadł, no to proponuję że kupię ten ekspres ale chcę zniżkę te 400 PLN, no i tak się nie da. Dlaczego się nie da, pan nie był w stanie odpowiedzieć. Spróbuję podjechać ze swoim dowodem i zobaczymy czy mój wniosek przejdzie.

Ja 3 razy sprawdzam czy aby sie da i czy to napewno jest skrócenie okresu kredytowania! M udało sie sporo skrócić a najbardziej cieszy to na początku hipoteki gdzie nadpłacone 10k kapitału daje takiego bustera w postaci czasu ze głowa małą każda następna wpłata nie daje juz tyle ale odsetki za to sie świetnie kurczą.

Co do zera procent mi często tez nie dawali ale np dostawałem ofertę ze np 5zł wiecej do raty i szło ale ja preferuje głownie 10x 0% a jak sie uda wynegocjowac bonus to i gotówka
pałeł jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem